BEHR

Країна: Німеччина

BEHR Gmbh & Co заснована в 1905 році.
Однією з перших в світі почала випускати радіатори для автомобілів.
У 1921 році вперше взяла участь в автомобільній виставці в Берліні, а в 1930 році почала поставляти радіатори на конвеєр німецького відділення Ford.
Кожен 3-й новий автомобіль в Європі, обладнаний системою кондиціонування повітря і системою охолодження двигуна BEHR.Компанія є найбільшим постачальником OEM.
На 30 заводах компанії в 16 країнах зайнято понад 16 000 чоловік. Річний оборот компанії 2,8 мільярда EUR (дані за 2002 рік).
Постачає продукцію індустріального призначення, для повітряного, водного транспорту, а також продукцію військового призначення.
BEHR має власний науково-технічний центри. Є одним з лідерів в розробці нової теплообмінної техніки для транспорту, в тому числі систем клімат-контролю.
Спільні підприємства (Behr-Hella Thermocontrol GmbH, Hella-Behr System GmbH., Hella-Behr Fahrzeugsysteme GmbH, Sanden-Behr Air-Conditioning Systems Co. Ltd., Behr-Toyo Engine Cooling Systems KK) і спільні проекти (Kolbenschmidt Pierburg AG, Storopack Hans Reichenecker GmbH, LuK Fahrzeughydraulik GmbH & Co., Mahle Filtersysteme GmbH.) з провідними світовими виробниками автозапчастин.
Радіатори, деталі систем кондиціонування (Конденсер, компресосри, осушувачі / накопичувачі, вентилятори, комплекти затискачів і прокладок, радіатори опалювача, випарники, фільтри салону, датчики тиску, датчики температури, дросельні клапана, спеціальний інструмент.


Немає жодного товару цього виробника.