BREMBO

BREMBO

Країна: Італія

Ще на початку сімдесятих фірма "Brembo" була піонером у розробці та застосуванні технології дискового гальмування для мотоциклів. Сьогодні це фірма з величезним досвідом, яка виробляє компоненти гальмівних систем для автомобілів, вироблених в Японії, США і Європі. З моменту народження фірма розробила і виготовила понад 900 типорозмірів гальмівних дисків. Ні у кого в світі більше немає такого багатого накопиченого досвіду в цій галузі.
BREMBO є постачальником на заводи Porsche, Mersedes, Lancia, Nissan, Chrysler, а також Maserati, Alfa, Fiat, Lotus, Audi.
Торгова марка Brembo відома широкому колу водіїв: від аматорів до професіоналів, завдяки широкій лінійці гальмівних компонентів. На світовому ринку бренд представлений як в сегменті "aftermarket" - аналог-замінник оригінальних дисків, так і в ніші "тюнінг" серіями Brembo MAX і Brembo Sport Line. Окремо в лінійці виробника стоять гальмівні кити Gran Turismo Big Brake System.
Гальмівні системи Brembo, розроблені спеціально для активних водіїв, дозволяють насолоджуватися високою швидкістю при максимальному рівні безпеки водіння.
Гальма Brembo вибирають, щоб отримати більш впевнене гальмування. Вони допомагають утримати температуру диска в необхідному діапазоні при різких і частих гальмуваннях і тому відмінно підходять для активного руху на вулицях міста.    
Історія компанії:
Компанія BREMBO заснована в 1961 році як невелика гаражна майстерня. Серійна продукція для вторинного ринку почала проводиться з 1964 року. Всесвітню популярність марка отримала в 1975 році, коли гальмівні диски BREMBO стали встановлюватися на автомобілі Formula 1.
У 2004 році філії компанії розташовувалися в 14 країнах. У рік випускається понад 30 млн. Гальмівних дисків.
BREMBO отримала численні нагороди автомобільних компаній як краще постачальнику, є лідером в розробці керамічних гальмівних дисків, має спільне підприємство з Daimler Chrysler.
Крім Daimler Chrysler, BREMBO поставляється на конвеєри таких компаній, як Ferrari, Maserati, Porsche, Subaru і інші. Найвідоміша марка гальмівних дисків в світі професійного автоспорту - також BREMBO.


Немає жодного товару цього виробника.