CHAMPION


США

Champion Spark Plug Company, що належить Federal-Mogul, являє собою виробника найширшого ряду стандартних і преміум свічок запалювання для двигунів всіх типів. Свічки Champion встановлюються в якості оригінальних комплектуючих (первинна комплектація) на мотори більшості виробників, більше, ніж будь-якого іншого виробника свічок. Часто фахівці компанії безпосередньо беруть участь в процесі розробки нового двигуна. Дослідницькі роботи дають можливість Чемпіону безперервно покращувати технічні характеристики і якість своєї продукції. Чималі кошти вкладає в розвиток і власник марки Federal-Mogul.
Появою відомого бренду автомобілісти зобов'язані Альберту Чемпіону (Albert Champion), в 1908 році який заснував компанію, влаштувалися поблизу американського Детройта. Протягом наступного століття компанія відкрила заводи в Англії, Франції, Бельгії, придбала Cooper Industries (виробника електротехнічної продукції зі штату Огайо), італійський завод з виготовлення свічок розжарювання, відкрила Європейський Технічний Центр досліджень в Аптоні. Але найголовніше, здійснила еволюцію одного з основних компонентів двигуна від найпростішого пристрою до платинового вироби, здатного служити без заміни протягом 150 тисяч кілометрів пробігу автомобіля.
В Україні Champion в основному відомий як виробник свічок розжарювання / запалювання і щіток склоочисників (двірників). Але каталог програми виробництва компанії набагато ширше - це і система запалювання в комплексі, включаючи високовольтні дроти, і різні фільтри (повітряні, паливні, масляні і салонні фільтри), а також деталі кузова і оптики.


Порівняння товарів (0)


U 752

U 752

фільтр повітряний..

$5.68

фильтр воздушный

фильтр воздушный

фільтр повітряний CHAMPION U607   довжина [мм]: 244; ширина [мм]: 178,5; висота [мм]: 57;..

$5.73

Показано з 1 по 2 з 2 (всього 1 сторінок)