CONTITECH

Країна: Німеччина

ContiTech Antriebssysteme GmbH є частиною холдингу ContiTech (концерн Continental), до якого входять понад 20 фірм, вже більше 120 років спеціалізуються в області технології каучуку і синтетичних матеріалів.
ContiTech Antriebssysteme GmbH випускає приводні ремені (зубчасті, клинові і поліклинові), а також системи їх натягу, і є одним з лідерів на світовому ринку приводних ременів.
Завдяки високому професіоналізму, науково-дослідних розробок, якості і надійності продукції, ContiTech стала на сьогоднішній день компанією номер один у Німеччині. "Ноу-хау" і досвід компанії сприяють постійному розширенню асортименту продукції, що виробляється.
Продукція компанії ContiTech Antriebssysteme GmbH, вироблена відповідно до вимог стандарту ISO 9001, надходить на конвеєри концернів Mercedes (Daimler-Chrysler), Volkswagen-Audi, BMW, Fiat, Ford, Nissan, Opel, Rover, Volvo та багатьох інших. Дизельні двигуни легкових автомобілів VW, Audi, Seat і Skoda в основному оснащуються зубчастими ременями, зробленими фірмою ContiTech.

Спектр виробів компанії ContiTech Antriebssysteme GmbH сьогодні охоплює близько 500 типів зубчастих ременів, розроблених для приводу розподільних валів, паливних насосів високого тиску та балансирних валів двигунів легкових автомобілів. Вони надійні в експлуатації, малошумні, а також не вимагають технічного обслуговування.
Асортимент Contitech:
• Ремені клинові
• Ремені поліклинові
• Ремені зубчасті


Порівняння товарів (0)


ремень ГРМ

ремень ГРМ

ремінь ГРМ..

$9.96

Показано з 1 по 1 з 1 (всього 1 сторінок)