DELPHI

Країна: Великобританія


Delphi Product & Service Solutions European HQ присутній на ринку запчастин з початку 1900-х років і на сьогоднішній день є одним з п'яти провідних постачальників запчастин в світі.
Delphi займає лідируючі позиції у виробництві дизельних двигунів, гальмівних пристроїв, рульового управління, систем кондиціонування. Компанія продовжує постійно розширювати асортимент та виробничі потужності.
Вся продукція Delphi проведена і виконана відповідно до специфіки виконання оригінального устаткування або його еквівалента. Також сучасний дизайн і рівень обслуговування зробили Delphi провідним постачальником в області авто запчастин.
У гальмівних колодках Delphi застосовується більше 20 різних матеріалів, це гарантує ефективне гальмування при низьких температурах, з невеликою виділенням пилу і низьким рівнем шуму. При виготовленні використовується підслоювальні (застосовується на ОЕ продуктах) - це шари з великим вмістом смол для погашення вібрацій (які можуть викликати шум) і гарантують більшу силу тертя.


Порівняння товарів (0)


HDF 608

HDF 608

фільтр паливний..

$15.94

TSP0325315C

TSP0325315C

фільтр салону вугільний DELPHI..

$10.74

Показано з 1 по 2 з 2 (всього 1 сторінок)