GATES

Країна: США

У 1911 році Чарльз Гейтс заснував компанію "Gates Rubber Company". У 1917 році брат Чарльза, Джон, зробив перший в історії клиновий ремінь. Сьогодні компанія "Gates Rubber Company" прагнучи до постійних інновацій та численними дослідженнями в області приводних ременів, автомобільних шлангів, систем гідравлічного і промислового устаткування стала одним зі світових лідерів у цій галузі виробництва.
Серед численних клієнтів "GATES" знаходяться найбільші автомобільні компанії Європи, Японії, Кореї та Америки. Штаб-квартира "GATES" розміщена в Денвері (штат Колорадо, США). У місті Erembodegem (Бельгія) де знаходиться європейське відділення компанії, "GATES" має в розпорядженні дев'ять нафтопереробних заводів і більше шести сервіс-центрів.
Розробкою і тестуванням перспективних високоякісних виробів займаються науково-дослідні лабораторії в тісній співпраці з Інститутом передової техніки і технології в Сполучених Штатах. Злиття з компанією "Tomkins PLC" в 1996 році дозволило розширити інвестиційні програми і впровадити досягнення новітніх технологій, розширюючи асортимент продукції "GATES".
Одними з найвідоміших клієнтів, що віддають перевагу "GATES" перед іншими виробниками є такі великі компанії як Daimler-Benz, Caterpillar, General Motors, Audi, Toyota, Ford, Nissan, Volvo, Volkswagen, Xerox, AT & T, JI Case, Chrysler, Group Auto Union, Auto Distribution International.якість GATES.Компанія GATES світовий лідер в автомобільній промишленноесті по роізводства оригінального устаткування двигунів автомобіля. Компанія обслуговує більше 34 мільйонів клієнтів у всіх регіонах світу. GATES виробляє широкий асортимент продуктів, починаючи від колінчастого вала Damper, Micro-V ременів, ременів ГРМ, патрубків і шлангів для системи охложденія автомобіля. Експерементальні центри та проектіровочнотестірующіе підприємства розташовані в 20 країнах на 4 континентах світу. Фірма GATES має повний потенціал для задоволення вимог замовників і потреб будь-яких автовиробників.
Gates це перш за все:
Світовий лідер з виробництва приводних ременів, шлангів для автомобілів і гідравлічних систем
Найбільший постачальник продукції на конвеєри автовиробників усього світу
Відповідність якості кожного виробу технічним вимогам автовиробників для оригінального виробу
Постійне впровадження новітніх технологій з метою поліпшення якості продукції
Безперервна робота по вдосконаленню існуючого асортименту продукції та впровадження нових продуктів
Найширший асортимент пропонованої продукції
Ціна повністю виправдовує якість, експлуатаційні властивості і довговічність виробів Gates
У числі клієнтів фірми «GATES» всі найбільші автомобілебудівні компанії Європи, Японії, Кореї та Америки. Штаб-квартира компанії знаходиться в місті Денвер (США, штат Колорадо). Європейське відділення компанії розташовується в Бельгії, в місті Ерембодегем. У Європі компанія «GATES» має в своєму розпорядженні дев'ять заводів і шість центрів з обслуговування. Випробувальні та науково-дослідні лабораторії розробляють перспективні високоякісні вироби і тісно співпрацюють з Інститутом передової технології і техніки в США. У 1996 році відбулося злиття з компанією «Tomkins PLC», що сприяло розширенню інвестиційної програми з метою впровадження досягнень нових технологій і розширення асортименту продукції. Серед клієнтів, які віддають перевагу компанії «GATES» перед іншими виробниками, знаходяться такі компанії як General motors, Ford, Daimler-Benz, Caterpillar, Toyota, Nissan, Audi, Volvo, Xerox, AT & T. Volkswagen, J.I. Case, Chrysler, Auto Distribution International, Group Auto Union.


Немає жодного товару цього виробника.