GOETZE

Німецька фірма Goetze (входить до складу Federal-Mogul Corporation) - передовий європейський виробник прокладок двигуна і поршневих кілець. Відноситься до традиційних європейських постачальників деталей для виробників автомобілів. Стовідсоткове якість є обов'язковою умовою Вироби фірми Goetze - це продукція високої якості, постійно перевіряється на випробувальних стендах у найжорсткіших режимах і задовольняє вимогам стандартів ISO.
У конструкції наборів поршневих кілець "Нормформ" фірми Goetze в особливій мірі врахована специфіка роботи двигунів. Великий термін служби цих кілець забезпечується завдяки застосуванню сучасних матеріалів і спеціальних покриттів, які наносяться на робочі поверхні. Кільця зі спеціальним покриттям, наприклад кульгавий - керамічним CKS 36, поставляються тільки Goetze. Встановлюючи в двигунах набори поршневих кілець типу "Нормформ", можна нормалізувати витрата масла і до мінімуму знизити втрати компресії.
Безасбестові прокладки Goetze, що виготовляються з еластомерів, відрізняються високими робочими характеристиками з малими втратами на тертя і великим терміном служби.


Порівняння товарів (0)


прокладка двигателя

прокладка двигателя

прокладка двигателя 31-030008-00..

$6.14

Показано з 1 по 1 з 1 (всього 1 сторінок)