AISIN

AISIN - частини зчеплення.
(Японія)
Торгова марка AISIN належить японській фірмі AISIN SEIKI CO., LTD (ASCO) - провідному виробнику запчастин для японських і корейських автомобілів в світі. Коло, що випускається включає широкий спектр запчастин, основними з яких є деталі зчеплення і водяні насоси. Також компанія виробляє автоматичні і механічні КПП для легкових автомобілів і невеликих фургонів, автомобільну електроніку і ін.
AISIN SEIKI CO., LTD (ASCO) заснована в серпні 1965 року в Японії, і була утворена з компаній, що мали двадцятирічний досвід виробництва авіаційних двигунів і автомобільних частин. На даний момент до її складу входять 11 заводів, розташованих в різних частинах світу, які виробляють продукцію, що задовольняє загальним для всіх жорстким вимогам по складу і якості. AISIN з дня свого заснування дотримується принципу "Якість перш за все". У липні 1997 року на всю продукцію "AISIN" отримані сертифікати відповідності ISO 9001 і QS 9000, а в квітні 1999 року всім фабрикам групи "AISIN" присуджено сертифікат ISO 14001
AISIN постійно розвивається і розширює поле своєї діяльності. Повністю використовуючи свої розробки, здатності до розвитку і величезний виробничий досвід, AISIN стала провідним світовим постачальником автомобільних частин і систем на конвеєр виробників автомобілів. Про це свідчить те, що AISIN на сьогоднішній день є найбільшим постачальником зчеплень на конвеєр японських і корейських виробників автомобілів, а також входить до складу концерну TOYOTA. Якість марки ASCO доводить і те, що виробництво автоматичних КПП для своїх автомобілів такі компанії, як Volvo, Saab, Ford (європейські і американські корпорації) довіряють саме AISIN.

Немає жодного товару цього виробника.