ADRIAUTO

Італія

Історія компанії Adriauto почалася в 1984 році з організації підприємства по виробництву автомобільних запчастин. Першою продукцією компанії стали гальмівні шланги, троси зчеплення, троси спідометра, дросельні троси.
Справжніх успіхів компанія домоглася, завдяки досвідченому управління компанією, виробництву високоякісної продукції та кращого післяпродажного облуговування. Таким чином, компанія Adriauto на сьогоднішній день має широкий модельний ряд продукції, що задовольняє найрізноманітніші запити споживачів з багатьох країн. Автозапчастини виробництва Adriauto знайшли своїх покупців в Англії, Іспанії, Ірландії, Німеччині, країнах Східної Європи, Південної та Північної Америк.
Метою компанії Adriauto є пропозиція актуального асортименту запчастин і надання якісного післяпродажного сервісу споживачам за допомогою найсучасніших засобів обробки і надання інформації. Для досягнення цієї мети в компанії Adriauto комп'ютеризовані всі відділи, вироблено прискорення темпів виробництва і підготовки замовлень, а також оновлено виробниче обладнання згідно з вимогами ЄЕС.
На сьогоднішній день під торговою маркою Adriauto виробляється близько 1,5 мільйона видів продукції щороку. Для цього застосовуються тільки високі технології і новітнє обладнання.
Основні види запчастин, що випускаються компанією Adriauto - це гальмівні шланги, троси зчеплення, дросельні троси та канати спідометра. Для потреб автомобільного ринку запчастин компанія виробляє весь спектр тросів, які використовуються в автомобілях: троси зчеплення, гальма стоянки, газу, капота, спідометра, повітряної заслінки, а також гальмівні шланги.
Вся продукція компанії Adriauto відрізняється високим рівнем якості. Вона проводиться відповідно до сучасних стандартів якості, і сертифікована відповідно до ISO 9001: 2000.


Порівняння товарів (0)


AD11.208.2

AD11.208.2

трос ручних гальм ADRIAUTO..

$17.11

AD11.246.1

AD11.246.1

трос ручника гальмівної системи  Adriauto..

$13.55

Показано з 1 по 2 з 2 (всього 1 сторінок)