AE

Німеччина

Компанія АЕ є одним з визнаних лідерів у виробництві запчастин для європейських і японських легкових і вантажних автомобілів. Історія компанії Associated Engineering Holdings Limited починається в 1947 році, коли три провідних британських виробників компонентів двигунів були об'єднані в одне підприємство для укорінення Англії на світовому ринку автозапчастин. Чи не торкнувшись юридичну та фінансову незалежність підприємств, об'єднання позитивно вплинуло на асортимент їх продукції, що дозволило уникнути конкуренції та оптимізувати пропозицію компанії.
У 1960 році до складу компанії Associated Engineering Holdings Limited увійшли підприємства з виготовлення поршнів і кілець, сьогодні це AE France і AE Italy. Протягом наступних років в АЕ увійшли кілька компаній з Південної Африки. Така політика, яка містить в собі часом агресивне поглинання і злиття з іншими компаніями, практикувалася протягом всієї історії існування Associated Engineering.
У 1964 році компанія АЕ значно розширила асортимент автомобільних і промислових підшипників ковзання за рахунок приєднання компанії Glacier Metal. У 1975 році була приєднана німецька компанія Dewa Werke, що додало в номенклатуру АЕ вкладиші, пружини клапанів і механічні штовхачі.
1982 став знаменним для компанії через зміну назви, тепер це AE Group. Компанія АЕ стала одним з провідних дистриб'юторів в Великобританії. 17 підприємств в її складі займалися маркетингом і поставками автомобільних запчастин в Великобританії і всьому світі.
AE Group відкрила свій завод в Індіані в 1986 році, а в кінці 80-х компанія придбала заводи в Англії, США, Італії, Південній Америці, Франції, Індії, Південної Кореї та Австралії. У 1995 році АЕ увійшла до складу концерну Federal Mogul, одного з найбільших світових виробників автомобільних запчастин.
В даний час до складу AE Group входить 24 виробничих підприємств у Великобританії, Італії, Німеччини, Південної Америки і Франції і 13 компаній, які володіють ліцензіями. АЕ в рекламних цілях підноситься як Absolute Excellence - Абсолютна Перевага.
Група компаній АЕ сьогодні є провідним виробником компонентів двигунів, для цього застосовуються найновітніші технології та найдосконаліші системи контролю якості вироблених запчастин. Розробка нової продукції здійснюється силами понад 130 співробітників науково-дослідного центру, який входить до складу АЕ - Developments Limited. Ще понад 400 науковців займаються розробкою нових автозапчастин в лабораторіях підприємств Glacier, Wellworthy і Hepworth & Grandage.
Маючи репутацію високоякісного виробника, AE пропонує повний асортимент ременів для вторинного ринку, який включає: клинові і ручейковие ремені, а також комплекти ременів ГРМ. Всі ремені виробляються на сертифікованих за оригінальними стандартам OE підприємствах і відповідають найсуворішим специфікаціям. При виробництві використовується передова технологія з еластичним кордом. Це гарантує оптимальну роботу приводу навіть при сучасних високих моментних і теплових навантаженнях.
* Виняткова гнучкість і міцність на розтягнення
* Оптимальна довговічність, стійкість до температур і змінним навантаженням
* Широкий асортимент по довжині від 44 до 299 зубів і ширині від 9 до 36 мм


Немає жодного товару цього виробника.