AIRTEX

США

Компанія AIRTEX була заснована в 1935 році в американському місті Фейрдвілд Бенджаміном Франкліном. Першим видом діяльності компанії стало виробництво запчастин до автомобілів Chevrolet і Ford. В цьому ж році AIRTEX придбала ще три компанії, після чого в її асортимент увійшли водяні помпи.
У наступні роки компанія AIRTEX дуже активно розвивалася. Навіть в період Другої Світової Війни, коли багато підприємств закривалися, AIRTEX не просто залишалася на плаву, а й продовжувала шлях активного росту. Основним складовим елементом такого успішного розвитку компанії був високий рівень якості продукції, що виробляється. Автозапчастини AIRTEX були поставлені на конвеєр і почали експортуватися.
На сьогоднішній день компанія AIRTEX є великим виробником бензонасосов і водяних помп, які з однаковим успіхом використовуються як в якості оригінального обладнання для виробництва автомобілів, так і для вторинного ринку автозапчастин.
У власність компанії входить дев'ять виробничих підприємств в Сполучених Штатах, Канаді, Мексиці, Іспанії і Великобританії, які виробляють мільйони бензонасосов і водяних помп в рік. Всього проводиться понад 1300 найменувань запчастин. Основними споживачами запчастин AIRTEX є такі компанії, як Ford, DaimlerChrysler, General Motors і багато інших. Продукція AIRTEX поставляється також і для великих роздрібних мереж NAPA, Carquest та інших. Основні обсяги випущених AIRTEX запчастин реалізуються в Північній Америці.
Для потреб країн Європи в 1953 році було засновано представництво компанії в Іспанії Airtex Products S. A., виробничі потужності якого розташовані в г.Сарагоса. Асортимент продукції, що випускається на заводі продукції досягає 650 найменувань автозапчастин, які виробляються для 95% європейських автомобілів.
Вся продукція компанії відрізняється високим рівнем якості, що підтверджується наявністю у AIRTEX сертифікатів ISO / TS 16949: 2002 та ISO 14001. Такий рівень якості досягається завдяки тому, що при розробці нових запчастин використовуються ретельно відібрані комплектуючі, а проектування нових продуктів проводиться в тісній співпраці з виробниками автомобілів. Крім того, вся готова продукція проходить не вибірковий, а 100% контроль якості.
До переваг автозапчастин AIRTEX можна віднести також повний цикл професійного виробництва, який виконується на підприємствах компанії - починаючи від самостійного проектування, і закінчуючи виготовленням всіх компонентів на заводах AIRTEX з дотриманням всіх вимог виробників автомобілів. Цей фактор, в сукупності з високим рівнем якості продукції в результаті, робить запчастини AIRTEX дійсно гідним вибором.


Немає жодного товару цього виробника.