AJUSA

Іспанія

Компанія була заснована на початку 70-х років минулого століття в Іспанії. Починаючи свою діяльність в якості невеликого підприємства з чисельністю працівників 15 осіб, сьогодні у власності Ajusa знаходиться 5 заводів і 6 представництв в різних країнах (Іспанія, США, Мексика, Бразилія, Росія і Китай). Всі заводи компанії Ajusa обладнані технікою останнього покоління, що дозволяє виготовляти запчастини, відповідні за рівнем якості оригінальної продукції.
Крім того, компанії належить власний технічний центр, співробітники якого постійно займаються розробкою нової продукції, вивчення нових матеріалів, вивчення їх властивостей і освоєнням нових технологічних процесів виробництва.
Високий рівень якості продукції Ajusa підтверджується наявністю у компанії сертифікату Іспанської асоціації нормативів і сертифікації AENOR по системам якості ISO 9001, ISO / TS16946. Крім того, продукція Ajusa відповідає екологічному стандарту ISO 14001.
В даний час під торговою маркою Ajusa виробляються такі основні види автозапчастин: прокладки для ремонту двигуна (комплекти і окремо); прокладки вихлопної системи; гідрокомпенатори; болти головки блоку циліндрів; розподільні вали і багато іншого. Всього компанія Ajusa виробляє більше 60000 найменувань автозапчастин для азіатських і європейських автомобілів. Крім легкових автомобілів, компанія Ajusa виробляє запчастини до вантажівок, мотоциклів, і деяким іншим видам транспорту.
Вся продукція Ajusa проводиться відповідно до вимог європейських стандартів якості. Тому компанія є офіційним постачальником різних виробників автомобілів в Європі. Великою перевагою компанії Ajusa перед іншими постачальниками можна назвати найбільш повну гаму продукції, що випускається, яка пропонується вторинному ринку запчастин від одного виробника. Це дозволяє споживачам отримувати максимум високоякісних автозапчастин під однією торговою маркою, а компанії залишатися впізнаваною і затребуваною як для професіоналів, так і для автолюбителів.
Автозапчастини Ajusa здатні задовольнити будь-які вимоги і запити споживачів завдяки використанню в процесі виробництва новітніх матеріалів і технологій, а також обов'язковому контролю якості продукції на кожному з етапів виготовлення. Перед запуском нового виду продукції в масове виробництво, вона піддається серії випробувань: тривалий термоудар, експлуатація під високим тиском, експлуатація в критичних режимах і ін.


Немає жодного товару цього виробника.