API

Тайвань

Компанія API була заснована в Тайвані в 1979 році, почавши свою діяльність в якості експортера автозапчастин та аксесуарів для автомобілів. У 1985 році вона почала займатися виробництвом листового металу для автомобільної індустрії.
У 1995 році компанія API, перша в Тайвані, була сертифікована відповідно відповідно до Міжнародного стандарту якості ISO 9002. А в 1998 році вона отримала сертифікат QS9000. В цьому році компанія виступила ініціатором об'єднання провідних тайваньських виробників листового металу: Tie Shine Industrial Co., Ltd., Summax Auto Parts Inc. і Evergreen Body Parts Co., Ltd.
У 2000 році компанія API переїхала в нові побудовані приміщення, в яких стали розміщуватися відразу кілька функціональних відділів: штаб-квартира, відділ логістики, склад, забезпечуючи сервіси «невпинний продаж» і «Загальне рішення». У 2001 році компанія API отримала міжнародний сертифікат якості ISO 9001. В цей же період були проведені інвестиції в наступні напрямки діяльності: виробництво металевих бамперів і арматури, SMC / GMT / RTM композитний матеріал для запчастин, виробництво листового металу для запчастин.
Відділ логістики компанії API почав використовувати штрих-кодування для продукції в 2003 році. Через рік компанія була сертифікована відповідно до стандартів ISO / TS-16949. У 2005 році діяльність компанії була схвалена CAPA.
В даний час компанія API виробляє такі види продукції: листовий метал (витяжки, крила, двері, металеві бампери і інше), системи охолодження (охолоджуючі вентилятори, радіатори, конденсатори, сушарки, випарники), пластикові та складові частини (бамперні решітки, панелі для фар і інше), світильники (кутові ліхтарі, бічні індикатори, задні ліхтарі і інше), дзеркала (зовнішні бічні дзеркала), електротехнічні частини (компресори, анемометри та ін.), механічні деталі і аксесуари (підвіски, рульове управління). Запчастини API виробляються для основних моделей американських, європейських, японських і корейських автомобілів.
Якості виробленої продукції в компанії API приділяється дуже велика увага. Це відображено в девізі компанії: «Забезпечення високої якості, інноваційні технології та задоволення попиту споживачів». Строгий контроль якості запчастин проводиться на різних стадіях виробництва і по його завершенню. Крім того, для підвищення ефективності діяльності, компанія API постійно удосконалює виробничий процес.


Немає жодного товару цього виробника.