ATE

Німеччина

Автозапчастини під торговою маркою АТО виробляє компанія Continental Teves, яка входить до складу найбільшого виробника гідравлічних систем і їх компонентів - корпорації Continental Automotive Systems.
Запчастини АТО відомі в усьому світі, велика їх частина поставляється до виробників готових вузлів і агрегатів (92% від всієї продукції), також автозапчастини АТО надходять на вторинний ринок запчастин (8% від всієї продукції).
На сьогоднішній день компанія Continental Teves є провідним лідером в розробці автомобільних запчастин, а також постачальником найбільших автобудівних компаній. Маючи багаторічний досвід діяльності, компанія розробляє і виробляє технології і компоненти для автопромисловості, які дозволяють динамічним силам, що впливає на автомобіль, стати більш керованими.
До складу компанії входить 22 виробничих підприємства у багатьох країнах світу. Чисельність співробітників Continental Teves досягає 12 тисяч чоловік. Щодня на підприємствах виготовляється 31 тисяча АБС систем, 30 тисяч гальмівних циліндрів, 23 тисячі гальмівних підсилювачів, 300 тисяч гальмівних колодок і 180 тисяч гальмівних дисків.
Комерційна програма запчастин АТО представляє: зношуються деталі, гальмівні диски, гальмівні накладки, гідравлічні деталі, супорта дискових гальм, підсилювачі гальмівного приводу, головні гальмівні циліндри, гальмівні шланги, гальмівні рідини, деталі гальм і зчеплення, регулятори гальмівних сил.
Головною відмінністю продукції АТО є її бездоганна якість, тому дану торговельну марку рекомендують багато автовиробників. Для забезпечення високого рівня якості виготовлених запчастин застосовуються тільки високоякісні матеріали, а також строгий контроль якості готових виробів.
Компанія прагне до постійного вдосконалення, в розвиток нових технологій вона вкладає чимало коштів. Основним досягненням компанії Continental Teves є розробка і впровадження інтегрованої антиблокувальної системи АБС. Вперше система з'явилася в 1967 році, а в серійне виробництво надійшла в 1984.
До основних складових успішного розвитку компанії можна віднести наступні фактори: постійне впровадження технологічних інновацій, високий рівень якості запчастин АТО, широкий асортимент продукції, бездоганна сервісна концепція, точне розуміння запитів і потреб покупців і багаторічний досвід роботи.


Немає жодного товару цього виробника.