BERU

Німеччина

Компанія почала свою діяльність в 1912 році з виробництва свічок запалювання для автомобільних двигунів. У 1929 році компанія розробила першу свічку запалювання для дизельних двигунів.
В даний час, відноситься до числа провідних світових виробників електротехнічного обладнання автомобілів. Асортимент продукції, що випускається охоплює практично всі відомі марки і моделі автомобілів. Виробнича програма компанії Beru включає більше 2000 різних виробів, що підрозділяються на наступні групи: свічки запалювання, свічки розжарювання, конденсатори системи запалювання, комутатори, кришки розподільника запалювання, котушки запалювання і розподільників запалювання, штекери для свічок запалювання, ковзаючі контакти розподільників, дроти системи запалювання, комплекти проводів запалювання, пристрої придушення радіоперешкод, електролампи для автомобілів і антени.
Якість є головною умовою, що дозволяє витримати конкуренцію на міжнародному рівні. Тому всі заводи фірми Beru сертифіковані відповідно до стандартів ISO 9001 або QS 9000. Дослідницький центр в місті Людвігсбург (Німеччина) обладнаний спеціальною апаратурою, сучасними випробувальними стендами, спеціальними вимірювальними пристроями, кліматичними камерами, лабораторіями дослідження процесів запалювання, вібрації і металографії. Цей центр відкриває для компанії Beru можливість задовольняти постійно зростаючі вимоги виробників автомобілів: випускати вироби для двигунів все більш складних концепцій і виконувати більш жорсткі екологічні норми.
Системі контролю якості продукції в компанії Beru приділяється особлива увага. У зв'язку з цим, приблизно 10% всього персоналу фірми Beru працює в галузі забезпечення якості. Основне правило філософії якості компанії говорить: «Контроль виробництва замість перевірки виробів». Так як якість потрібно виробляти, а не створювати шляхом перевірок. При цьому фірма Beru робить ставку на найсучасніші технології з комп'ютерним управлінням. Тільки використання таких технологічних процесів гарантує, що обіцяні замовнику властивості надійним чином забезпечуються для кожного виробу. Тільки таким шляхом можна виконати побажання замовників щодо зниження частки шлюбу до дуже низького рівня (максимум 50-80 бракованих виробів на 1000000 виготовлених деталей).


Немає жодного товару цього виробника.