BOGE

Німеччина

Торгова марка BOGE належить концерну ZF Friedrichshafen AG (Німеччина) і є однією з найстаріших марок амортизаторів. Повний асортимент включає в себе понад 6000 найменувань, з них понад 4400 моделей амортизаторів. Продукція поставляється на конвеєри провідних автовиробників і на вторинний ринок (Alfa-Romeo, Audi, BMW, Ford, Honda, Hyundai, IHC, Iveco, Kia, Mazda, Mercedes, Volvo та інші).
BOGE має багаторічний досвід виробництва амортизаторів і елементів підвіски. Асортимент продукції BOGE покриває до 95% моделей світового автомобільного парку, відмінно зарекомендувала себе в російських умовах експлуатації, володіє довговічністю і високими технічними характеристиками.
Під торговою маркою BOGE випускаються гідравлічні і газогідравліческіе амортизатори, сервіс-комплекти для установки амортизатора, різні резинометаллические вироби (опори двигуна, сайлентблоки), пружини підвіски.
Для спектр необхідної підтримки BOGE пропонує три лінії амортизаторів:
BOGE AUTOMATIC - серія амортизаторів оригінальної якості. Вони забезпечують високий рівень безпеки при експлуатації і відповідають вимогам в будь-якій ситуації.
BOGE TURBO - серія амортизаторів для клієнтів з підвищеними вимогами до амортизаторам у всіх ситуаціях. Це альтернатива спортивного характеру. Спеціально розроблені для відповідної моделі автомобіля з використанням найвищих технологій.
BOGE EXTREME - спеціальна серія амортизаторів для застосування на вседорожних автомобілях. Крім цього ця серія включає в себе амортизатори BOGE NIVOMAT (амортизатори з повністю автоматичним регулюванням дорожнього просвіту).
Всі амортизатори захищені від підробки голограмами на упаковці і самому виробі. Вся продукція фірми сертифікована ISO 9001. Якість продукції BOGE підтверджено поставками на конвеєр багатьох автовиробників в тому числі і MERCEDES-BENZ. Асортимент компанії перекриває більше 95% ринку автомобілів в Європі.
При виробництві амортизаторів BOGE застосовується ряд унікальних технологій:

    
Шток з індукційного загартуванням, хромуванням і мікрополіровкой;
    
Спеціальна форма ущільнювача штока (висока температурна стійкість, знижене тертя);
    
Температуростойкостью покращене масло, що зберігає демпфуючий зусилля постійним (робочий температурний діапазон від -40 до +180 градусів Цельсія);
    
Спеціальна форма і матеріал клапанів амортизатора (постійне демпфуючий зусилля, дуже низький знос) і багато іншого.

Високі виробничі технології, поставки на конвеєри всіх провідних європейських автовиробників, хороший захист від підробок, найширший асортимент - все це робить продукцію BOGE надзвичайно привабливою для кінцевого споживача.


Немає жодного товару цього виробника.