BOSAL

Бельгія

Компанія BOSAL почала свій розвиток з 1923 року, коли батько нинішнього голови компанії зайнявся складанням автомобільних запчастин, включаючи і вихлопні системи. Назва компанії проіcходіт з двох частин імені ливарника - BOS і назви місця, де було організовано виробництво ALKMAAR.
У 1959 році BOSAL починає постачати вихлопні системи автовиробників для конвеєрного складання. Компанія BOSAL відома як одна з небагатьох виробників, сфера діяльності якої охоплює весь парк автомобілів Європи, а не тільки окремі популярні марки і моделі автомобілів. Компанія має чотири науково-дослідних центру, розташованих в різних регіонах світу, а також 31 завод і 55 центрів розподілу, на яких працюють 7200 робітників. Щороку випускається більше 500 видів нових запчастин до вихлопних систем.
Два ключові чинники розвитку компанії BOSAL - використання стандартних компонентів і максимальна універсальність готових виробів - дозволяють замовникам компанії BOSAL охопити більш широке коло марок і моделей автомобілів на ринку в порівнянні з іншими виробниками. Роботи, що проводяться в чотирьох науково-дослідних центрах компанії гарантують тривалий термін служби і високі технічні характеристики виробів, що випускаються. Європейське відділення компанії з розвитку комерційної продукції безперервно стежить за з'являються на ринку новими марками і моделями автомобілів. Завдяки цьому BOSAL виробляє необхідні запасні частини саме тоді, коли в них виникає потреба на ринку.
Виробничі підприємства сертифіковані відповідно до стандартів ISO 9002 або QS 9000.


Немає жодного товару цього виробника.