CHERY

Китай

Компанія Chery Automobile Co., Ltd. була заснована в 1997 р п'ятьма державними інвестиційними компаніями провінції Аньхой зі статутним капіталом 3.2 мільярда юанів. Будівництво заводу почалося 18 березня 1997 року в місті Уху, провінція Аньхой, Китай.
Починаючи з дня свого заснування, компанія Chery проповідує дух «самостійності, вдосконалення та ініціативи» і прагне «до об'єднання видатних талантів і капіталу, освоєння провідних світових технологій, створення власної інтелектуальної власності, побудови бренду світового рівня, розвитку світового автомобільного ринку і потрапляння в число провідних автовиробників світу », з метою безперервного посилення власних позицій в умовах суворої ринкової конкуренції. Протягом 10 років свого стрімкого розвитку компанія Chery завжди мала незалежними ресурсами в сфері дослідження і розробки автомобілів, двигунів, ключових вузлів і компонентів, прав інтелектуальної власності та основних технологій. Завдяки цьому, компанія стала найбільшим підприємством Китаю в сфері розробки, виробництва, продажу та експорту пасажирських автомобілів незалежної китайської марки, заклавши тим самим фундамент для більш інтенсивного суперництва і швидшого розвитку.
В даний час компанія Chery володіє повним циклом потужностей для розробки і виробництва автомобілів, що включає в себе заводи з виробництва автомобілів, двигунобудівні заводи, завод з виробництва трансмісій, НДІ автомобілебудування, Інститут Планування і Проектування, Центр тестових технологій, щорічно виробляючи 650,000 автомобілів, 650,000 двигунів і 400,000 комплектів трансмісії. На сьогоднішній день гамма продукції Chery включає в себе десять серій (QQ3, QQ6, Kimo, Riich2, Amulet, Karry3, Fora, Tiggo3, Eastar і Cross Eastar) і десятки моделей в рамках цих серій. На кінець 2007 року штат компанії Chery досяг цифри в 25,000 співробітників, а загальна капіталізація перевищила 22 мільярди юанів.
Крім прагнення створити незалежний і знаменитий китайський бренд, з випуском на ринок своїх перших автомобілів компанія Chery поставила перед собою постійну завдання: «клієнт повинен бути задоволений». Тоді ж був прийнятий на озброєння принцип якості: «надання клієнту продукції з нульовим рівнем шлюбу і обслуговування на вищому рівні повинні стати метою кожного співробітника». Ця корпоративна філософія допомогла компанії Chery в лютому 2001 року отримати Міжнародний Сертифікат Системи Якості ISO9001. У жовтні 2002 року компанія виступила з ініціативою отримати Сертифікат Якості Системи Управління ISO / TS16949 німецької служби технічного контролю і нагляду TUV.


Немає жодного товару цього виробника.