COFLE

Італія

Заснована в 1964-му році італійцем Бруно Барбієрі (Bruno Barbieri), компанія Cofle (скорочено від «Costruzioni Flessibili», що в буквальному перекладі означає «гнучкі вироби») і через 45 років займається тим же самим - виробництвом різних металевих тросів для органів управління автомобілів, с / г та спецтехніки.
Всі підприємство умовно розділене на 2 підрозділи: Cofle Aftermarket - OEM запчастини для вторинного ринку (в каталозі понад 4000 позицій) і Cofle OE Industrial - продукція призначена для конвеєрів автовиробників. З конвеєрних поставок Cofle свого часу і починала, але якщо в той час розрахунок був тільки на італійський Fiat, то сьогодні це Porsche, Ferrari, New Holland Group, Landini Tractor і ряд інших виробників.
В асортименті компанії троси для замків капота, дросельної заслінки, зчеплення, спідометра, ручного гальма, тросові тяги, механічні важелі управління, джойстики. Значна частина продукції відправляється в Північну Америку, де Cofle співпрацює з компанією Spectrum і відповідає до 80% моделей авто. На більшості європейських і японських марок також можлива безпроблемна заміна стандартних тросів на троси марки Cofle. В Україні «підтримуються» автомобілі ВАЗ і Москвич.


Немає жодного товару цього виробника.