COMMA

Великобританія

Компанія Comma Oil & Chemicals Ltd. була заснована в ВЕЛИКОБРИТАНІЇ в 1965 році. В даний час - це найбільший виробник світового класу в області автомобільних масел, автохімії та автокосметики. Стратегічно правильне розташування в місті Грейвсенд (Gravesend), графство Kent на схід від Лондона сприяє динамічним постачання продукції марки Comma більш ніж в п'ятдесят країн світу.
Маючи в своєму асортименті повний ряд високоякісних моторних масел (30 найменувань), Comma є найбільшим виробником необхідної для автомобілів хімічної продукції понад 150-ти найменувань. В асортименті продукції з маркою Comma є: моторні масла, антифризи і охолоджуючі рідини, гальмівні рідини, різноманітні мастила, перетворювачі іржі, різні добавки до палива і мастил, найрізноманітніші очищувачі, в тому числі і для рук, засоби по догляду практично за всіма частинами автомобілів, висококласна автокосметика і рідини для омивача скла автомобілів, як незамерзаючі, так і спеціальна річна.
Comma є не тільки найбільшим виробником, а й головним постачальником автомобільних масел на Aftermarket в Великобританії. Обсяги виробництва є комерційною таємницею і публічному розголошенню не підлягають. Хоча Comma сконцентрувала свою увагу на поставках своєї продукції на Aftermarket, при відвідуванні її заводу на упаковках продукції можна побачити велику кількість всесвітньо відомих брендів OEM, як європейських, так і японських, для яких Comma виготовляє і поставляє свою продукцію. Однак імена цих OEM за умовами поставки розголошуватися не можуть.
Точно так же саме на заводі Comma виготовляється в Англії продукція для деяких всесвітньо відомих брендів автохімії, імена яких також публічно розголошуватися не можуть. Крім того, моторні масла Comma використовується в серійному виробництві спортивних автомобілях Caterham, відомих у всьому світі тим, що можуть розганятися до 100 км / год швидше, ніж за 3,5 сек.
Високотехнологічне виробництво Comma отримало сертифікати ISO 9002, а на кожній упаковці з фірмовим маслом стоїть штамп схвалення ACEA (Європейської асоціації виробників автомобілів).


Немає жодного товару цього виробника.