CORTECO

Німеччина

Компанія CORTECO була заснована в 1932 р в передмісті Турина, Італія. Назва Компанії складається з двох прізвищ сімей заснували її: сім'ї Corte і Cosso. У 1996 році Компанія Corteco увійшла до складу всесвітньо відомого концерну FREUDENBERG Group, пріоритетним напрямком роботи даної групи, є поставка автокомпонентів оригінальної якості на складальні конвеєри провідних автовиробників. Більше 60 заводів FREUDENBERG GROUP по всьому світу мають новітні обладнання та запатентовані технології виробництва.
FREUDENBERG Group випускає сальники розподільного і колінчастого валів, КПП і маточин, маслос'емниє ковпачки, деталі підвіски, салонні фільтри, весь спектр прокладок двигуна, гальмівні шланги;
Компанія Freudenberg має найбільші заводи і представництва в різних країнах світу: Німеччина - Штаб-квартира компанії Freudenberg розташована в Вайнхаймі, де також знаходяться кілька заводів фірми; Франція - 3 заводи в Мейкон, Лангре і Нанті; Італія - ​​2 заводи в Люцерні і Пинероло і 1 завод в Сеттімо Торінезе; Іспанія - 1 завод в Барселоні; Англія - ​​1 завод в Люттеворте; Швеція - 1 завод в СОЛНА.
Концерн також має заводи в Мексиці, США, Бразилії та Австрії. В Японії концерн FREUDENBERG і японська компанія NОК створили спільне підприємство з виробництва сальників (головним чином на японські і корейські автомобілі);
Компанії групи FREUDENBERG покривають 85% світової потреби в сальниках і є постачальником оригінальних запчастин всіх автомобільних концернів світу.
Продукція групи поставляється на всі основні конвеєри виробників автомобілів безпосередньо з заводів, причому в області виробництва сальників і маслос'емних ковпачків група Freudenberg забезпечує 85% світової потреби автомобілебудування. Серед клієнтів групи можна назвати наступних виробників: ALFA ROMEO, AUDI, BMW, CITROEN, FIAT, FORD, MERCEDES BENZ, NISSAN, OPEL, PEUGEOT, RENAULT, SAAB, VW, Toyota, Mitsubishi, Suzuki, Skoda, Volvo.


Немає жодного товару цього виробника.