DOLZ

Іспанія

Компанія DOLZ, заснована в 1934 році, має більш ніж 70-річний досвід у виробництві водяних насосів для легкових автомобілів, вантажівок і тракторів.
На 20 тисячах квадратних метрах виробничих площ Industrias Dolz S.A. розміщується найсучасніше обладнання для виробництва водяних насосів. DOLZ - один з дуже небагатьох виробників, що використовують алюмінієве литво, лінії механічної обробки і складальне виробництво. Компанія прагне задовольняти всі потреби клієнта, пропонуючи асортимент із понад 700 найменувань, розроблених на основі детальних досліджень і аналізу транспортних засобів. Як виробник, який має повний цикл виробництва, компанія здатна управляти якістю технологічних процесів і компонентів. Якість компанії підтверджується сертифікацією виробництва по ISO 9002, сертифікатом Q1 Quality Award від Ford Motor Company. Сьогодні DOLZ пропонує широкий асортимент з 600 найменувань водяних помп, розроблених на основі детального дослідження та аналізу світового парку автомобілів.
Важливу роль у розвитку компанії зіграли інвестиції. Це дозволило DOLZ підвищити технологічний рівень, а разом з тим і поліпшити якість продукції, що випускається. До того ж нова система плавки алюмінію сприяла збільшенню числа виготовлених помп до 3000 в день. Так, крок за кроком компанії DOLZ вдалося завоювати загальне визнання і лідируючу позицію на декількох латиноамериканських ринках.
Слід зауважити, що продукцію DOLZ упаковують в свою оригінальну упаковку багато відомих виробників водяних помп. Всі вони мають відмінну репутацію на ринку автозапчастин, але реалізують вже за іншою ціною. Оригінальна продукція DOLZ - це продукція з чудовою ціною від власної мануфактури.


Немає жодного товару цього виробника.