ELF

Франція

Історія торгової марки ELF починає відлік з 1911 року, коли Лоні Рено засновує компанію з виробництва мастильних матеріалів Renault. Через півстоліття вона перейде у власність ELF.
Масло Elf виробляє найбільший французький нафтовий концерн «ТОТAL» (об'єднання в 1999р.), Що займає четверте місце в світі за обсягами виробництва і продажів мастильних матеріалів та інших продуктів хімічної переробки.
В рамках концерну продукція проходить всі стадії виробничого процесу - від видобутку нафти і газу до хімічної переробки - з урахуванням новітніх міжнародних стандартів і вимог. І як результат - висока якість масел Elf і визнання торгової марки Elf ​​в багатьох країнах світу.
Славу собі масла Elf здобули не лише серед автолюбителів і власників французьких автомобілів, але і у самих лідерів автомобільної промисловості, як у Франції, так і в інших країнах світу. Масла Elf заводський і сервісної заливки поставляються для автомобілів Renault, Nissan, Opel, Saab, Mazda, Daimler-Chrysler, BMW. Крім того, масла Elf використовують автомобільні компанії Volkswagen, Ford, Dacia, Toyota і багато інших.


Немає жодного товару цього виробника.