SWF

Німеччина

Компанія SWF була створена в 1922 році в Штутгарт-Феербахе. Спеціалізуючись спочатку на виробництві електричних моторів, SWF швидко продемонструвала інноваційний підхід в розробці обладнання для протирання, миття та освітлення, а також інших частин автомобіля. У 1927 році на ринок була випущена перша щітка. З тих пір компанія стала відома своїм традиційно високою якістю і постійними інноваціями в розробці склоочисників для останніх моделей автомобілів.
Звертаючись до історії, можна зазначити, що:
    
в 1930 р SWF удосконалила і випустила на ринок перші щітки для «неплоских» стекол;
    
в 1962 р розроблені перші щітки, що містить інсталяційний пристроєм у вигляді «гачка» і з пластмасовими елементами;
    
1965 рік став початком появи аеродинамічних щіток: були створені перші спойлери, і в той же період були запущені у виробництво нові щітки з отворами, що поліпшують їх аеродинамічні властивості;
    
в 2000 р після двох років досліджень SWF пропонує на ринок свої останні розробки оригінального устаткування «плоскі щітки», виготовлені з гуми без використання пружних металевих елементів.
    
в 2001 р SWF оснастила свої щітки індикатором зносу (Індикатор зносу - це невелика пластина на металевій частині склоочисника з боку водія. Видаливши захисну плівку з пластини, при установці склоочисника, активізується індикатор, чутливий до тих же впливів, що і гума щітки. Індикатор легко проглядається. Поступове зміна його кольору від чорного до жовтого показує, що щітка прийшла в непридатність).
При виробництві гуми для щіток SWF використовує технологію Duotec +, що забезпечує високу міцність гуми, що підвищує гнучкість щітки і, відповідно, якість очищення, поліпшує її еластичність, що перешкоджає утворенню тріщин і продовжує термін служби.
Саме компанії SWF належить переворот у виробництві склоочисників, з початку 2003 року вони стали випускати щітки VISIO без металевих утримувачів, які ідеально повторюють вигин скла.
Для гарної очищення стекол, як на малих, так і на великих швидкостях необхідно, щоб щітка однаково щільно прилягала до скла. Щоб цього досягти при постійно зростаючих швидкостях сучасних автомобілів, SWF розробила нові щітки Visio, які забезпечують однаково сильний тиск щітки на скло при малих і великих швидкостях. Це досягнуто завдяки спеціальному складу гуми і новій формі щітки, яка повторює вигин скла. Також в нових Visio значно менше металевих компонентів, що зменшує масу щітки на 45%, а рівень створюваного їй шуму на 50%. На думку фахівців, створення Visio - перший за останні тридцять років переворот у виробництві склоочисників.
На даний момент займає лідируючі позиції на європейському ринку склоочисників, перебуваючи в складі Valeo Group з 1998-го року.


Немає жодного товару цього виробника.