АМС Filter

Торгова марка АМС Filter належить японській компанії Asahi Manufacturing Co., Ltd., Яка вже більше сорока років займається виробництвом фільтрів для автомобілів. У програмі присутні також фільтри для мотоциклів, автонавантажувачів, будівельної та сільськогосподарської техніки, індустріальні фільтруючі елементи.
Основне виробництво - близько 70% асортименту - розташоване в Японії, близько 30% продукції - в основному індустріальні фільтри - проводиться заводах в Англії, Італії, Ізраїлі та Малайзії.
Всі автомобільні фільтри проведені відповідно до стандартів японської асоціації JAPA (JAPAN AUTOMOTIVE PRODUCTS ASSOCIATION) на обладнанні, що відповідає найжорсткішим технологічним вимогам. Продукція має сертифікат схвалення цієї авторитетної організації. Вся продукція проходить випробування якості в визнаних незалежних організаціях. На виробництві перевіряється результат кожної операції на конвеєрі: ретельно тестується сировину, в першу чергу папір, як найважливіший елемент фільтра; проводяться періодичні перевірки зразків. Залежно від типу фільтра, вони повинні пройти ряд тестів: випробування на удар, випробування в сольовий камері, тест на вібростійкість, випробування на руйнування, випробування тепловими циклами і тест на стиск-розтяг. У випадку з олійними і паливними фільтрами використовується додатковий тест на протікання. Тест проходять 100% масляних і паливних фільтрів - кожен фільтр, який сходить з конвеєра, без винятків! Випробування проводить персонал, що має спеціальну кваліфікацію.

Фільтри, вироблені Asahi Manufacturing Co., Ltd., Поставляються на конвеєри таких виробників, як Toyota, Hitachi, Nissan, Suzuki, Ssang Yong.


Немає жодного товару цього виробника.