LUK

Країна: Німеччина

LuK - один з провідних світових виробників автомобільних зчеплень - була заснована в 1965 році в місті Бюле (Шварцвальд). Засновником фірми була група INA Schaeffler. Продажами на вторинному ринку займається 100% -ве дочірнє підприємство фірми LuK - LuK-Aftermarket Service oHG (до липня 2002 року - AS Autoteile-Service GmbH & Co), що має свої підрозділи в 14 країнах світу, в тому числі і в Росії (з 1998 року). Іспанський ринок обслуговує LuK Autoteile- Service S.L., розташована в Мадриді. На американському ринку група LuK представлена ​​фірмою AS Automotive Systems в Веллей Сіті недалеко від Клівленда. Центральне бюро AS і єдиний склад розташовані в місті Ланген, недалеко від Франкфурта на Майні.
Продукція торгової марки INA також поширюється через дистриб'юторську мережу компанії LuK AS.
Асортимент продукції, що випускається включає в себе:
- Кошики і комплекти зчеплення
- Ведені диски
- Вижимні і опорні підшипники
- Напрямні втулки вижимні підшипників
- Троси зчеплення
- маховики
- Насоси гідропідсилювача керма
- Амортизатори багажника
- Амортизатори рульового управління і двигуна.
Сьогодні кожен другий автомобіль в Німеччині і кожен четвертий в світі сходить зі складального конвеєра зі зчепленням LuK. Фірма об'єднує понад 6 000 співробітників, що працюють на підприємствах LuK в Німеччині, Англії, США та інших країнах світу. Всі заводи працюють за єдиною технологією, використовуючи при цьому єдину для всіх підприємств LuK інженерну базу даних. Більше 10% персоналу зайнято виключно проектуванням і створенням нових технологій.
На сьогоднішній день LuK має більше 3 300 патентів на винаходи в області зчеплень. Багато важливі віхи в історії фірми пов'язані з впровадженням нових винаходів. Так, в 1991 році зі створенням нового підрозділу LuK вийшла на ринок гідравлічних систем. Насоси гідропідсилювача керма LuK відіграють провідну роль на ринку автомобілів високого класу. В цей час були початі поставки зчеплення з електронним керуванням для BMW. У компанії LuK була розроблена нова система електронного управління зчепленням (ЕКМ). Це, по суті, саме компактне автоматичне зчеплення, і з 1997 року воно використовується в серійному виробництві Mercedes A-класу. Асортимент зчеплень LuK настільки широкий, що охоплює практично всі випущені в світі моделі.
У 1999 році автомобільний концерн General Motors присвоїв фірмі LuK звання "Постачальник року". Цієї високої нагороди були удостоєні 6 з 30 000 постачальників GM. Аналогічне звання було присвоєно концерном Volkswagen, для якого LuK поставляє двомасових маховик. Частка поставок для цього концерну складає на фірмі LuK близько 20% усієї виробленої продукції. Крім цього LuK здійснює поставки на складальні виробництва Daimler-Chriysler, Ford, Volvo, Jaguar, BMW, Rover, PSA, Nissan, Ranault, Fiat, CNH та інші. Продукція, призначена для поставок на складальні конвеєри автомобільних заводів і їх авторизованих сервісів, а також для вторинного ринку (OE, OES і AM), проводиться за єдиною технологією, сходить з одних і тих же конвеєрів і має, відповідно, один рівень якості. Вся продукція піддається 100% -ному вихідному контролю. Таким чином, і для вторинного ринку гарантований такий рівень заводського браку, який відповідає жорстким вимогам німецьких автомобільних заводів.
Навесні 2003 року LuK була визнана офіційним постачальником зчеплень і двомасових маховиків на конвеєри Honda Motors. Промислова група LuK першою з європейських постачальників отримала визнання своєї роботи від провідного японського концерну.


Немає жодного товару цього виробника.