MONROE

Країна: Франція

У 1977 корпорація ТЕННЕКО Аутомотив, розширилася за рахунок придбання компанії Монро Ауто Еквіпмент (Monroe Auto Equipment).
Компанія Monroe веде відлік своєї історії ще з 1917 року, коли Чарльз Самнер Макінтайер придбав маленьку компанію, що виробляє деталі для автомобілів в місті Monroe, неподалік від Детройта. Як Ви вже здогадалися, свою назву компанія Monroe отримала від назви міста.
Перші амортизатори були засновані на принципі подвійного дії: два чергуються набору диска, зроблених з тертьових матеріалу, і, відповідно, приєднання до шасі і осі. Коли корпус автомобіля рухався, диски терлися одна об одну, стримуючи тим самим коливання підвіски. Однак час аскетизму в автомобілебудуванні вже було на заході, і механічні амортизатори вимагали альтернативної заміни.
Monroe була першою компанією, яка запропонувала ринку рішення, зробивши гідравлічний амортизатор односторонньої дії: поршень амортизатора проштовхував масло через менший отвір - принцип, який використовується у виробництві і по сей день.
Амортизатор односторонньої дії незабаром поступився своїм місцем більш досконалому - гідравлічному амортизатора подвійної дії.
Вертикальний телескопічний амортизатор, розроблений Monroe, відкрив нову еру комфортності і безпеки руху, коли в 1926 році нове обладнання стало в Північній Америці складником автомобіля «Гудзон». Результат цього винаходу мав далекосяжні наслідки. Двоциліндрові телескопічні амортизатори, вироблені сьогодні і встановлені на переважній більшості автомобілів у всьому світі, мають у своїй основі саме цю конструкцію.
Створення в 1964 році європейського відділення Monroe означало нову фазу в розвитку компанії, яка на той час домінувала на Північно-Американському ринку. Почавши з підготовки виробничої бази, компанія вклала великі кошти в створення екологічно чистого виробництва в Сінт-Трудене, недалеко від Брюсселя. Там же розташувався інженерно-технічний центр. Уже в перший рік завод виробляв 3000 амортизаторів в день.
У 1980 році Monroe розширила бізнес, почавши робити стійки Мак-Ферсон. У 1995 році Monroe розробила абсолютно новий тип амортизатора Sensa-Trac, «розумний» амортизатор нового покоління, який має різну жорсткість при різних ходах поршня, забезпечуючи тим самим підвищений комфорт і безпеку.
У 2001 році Monroe випустила на ринок амортизатор Adventure, спеціально розроблений для позашляховиків і замінив випускався багато років Gaz-Magnum.
В кінці минулого століття всі автовиробники стали приділяти підвищену акцент безпеки автомобіля. Як результат, було розроблено систему ESP (Electronic Stability Program), що дозволяє забезпечувати контроль за переміщеннями кузова і уникати перекидання автомобіля. Таким чином, виробники вирішили, що забезпечення стійкості автомобіля є одним з головних шляхів забезпечення безпеки водіїв. Компанія Monroe внесла свій вклад в цей почин, випустивши на ринок новий амортизатор Monroe Reflex.
MONROE є офіційним постачальником амортизаторів на складальні конвеєри виробників легкових автомобілів: Audi, Opel / Vauxhall, Citroen, Peugeot, Dacia, Renault, Fiat, Seat, Ford, Skoda, Isuzu, Suzuki, Land Rover, Toyota, Mazda, Volvo, Mercedes, Volkswagen , Nissan.

Продукція цього виробника:

Підвіска / амортизація
- Амортизатори
- Верхні опори / опорні підшипники
- Установчі комплекти / пильовики і відбійники


Порівняння товарів (0)


 E 3440

E 3440

амортизатор передній MONROE..

$37.36

MK 001

MK 001

підшипник опори переднього амортизатора..

$6.72

MN G16449

MN G16449

амортизатор передній правий..

$56.35

MN G16450

MN G16450

амортизатор передній лівий..

$56.35

PK 006

PK 006

захисний комплект амортизатора..

$14.00

V 1167

V 1167

амортизатор задній..

$41.92

защитный комплект амортизатора

защитный комплект амортизатора

захисний комплект амортизатора PK044..

$12.03

защитный комплект амортизатора

защитный комплект амортизатора

захисний комплект амортизатора PK096..

$13.47

защитный комплект амортизатора

защитный комплект амортизатора

захисний комплект амортизатора PK098..

$14.70

защитный комплект амортизатора

защитный комплект амортизатора

захисний комплект амортизатора PK162..

$15.78

Показано з 1 по 10 з 10 (всього 1 сторінок)