MOOG

Країна: США

Moog - торгова марка концерну Federal Mogul. Історія компанії MOOG почалася в 1919 р, коли брати Альва і Хуберт П.Муг створили компанію з виробництва автомобільних запчастин. Першими продуктами, твором братів Муг, били пластинчасті ресори. Даний продукт був проведений в спеціальній печі термообробки. в подальшому компанія MOOG почала розробку і виробництво деталей підвіски для американських автомобілів. Майже столітній досвід у виробництві деталей підвіски вивів компанію MOOG, включений у склад концерну Federal Mogul, на лідируюче місце у виробництві та постачанні на конвеєр автовиробників деталей підвіски для американських автомобілів. вся продукція, вироблена компанією як в Америці, так і в Європі, проходить випробування в технічному центрі MOOG, що знаходиться в Сент-Луїсі, США.Деталі підвіски MOOG встановлюються на автомобілі, які беруть участь в гонках серії NASCAR і поставляються на конвеєр таких автомобільних гігантів, як GM і FORD. Всі деталі MOOG мають сертифікат якості і виробляються на європейських заводах, які виробляють продукцію як для поставок на конвеєр, так і на вторинний ринок автомобільних запчастин.
Виробнича програма MOOG включає в себе наконечники рульових тяг, кермові тяги, важелі підвіски, кульові пори, важелі маятника, стійки стабілізатора поперечної стійкості. Асортимент продукції, що виробляється дозволяє перекривати до 95% автомобільного парку Європи. Широкий асортимент, що постійно поповнюється новими позиціями, і відмінну якість говорять про MOOG як про один з лідерів в ринку деталей підвіски.
Federal-Mogul є світовим постачальником автомобільних деталей, вузлів і систем, задовольняючи потреби світових виробників оригінального устаткування і ринку запасних частин. Компанія використовує свою технічну компетенцію і досвід в тестуванні матеріалів, власну технологію, виробничі навички, гнучкість системи дистрибуції і потужності збуту для забезпечення своїх покупців якісною продукцією послугами. Federal-Mogul концентрує свою увагу на глобалізації своєї команди, продукції та технологічних процесів для того, щоб надати своїм клієнтам і співробітникам великі можливості і представляти цінність для своїх підрозділів. Компанія Federal-Mogul була заснована в Детройті, в 1899 році, головний офіс компанії знаходиться в м Southfield, Мічиган, і на сьогоднішній день в компанії працює 47,000 чоловік в 24 країнах.
Асортимент продукції для легкових автомобілів включає:
- Система підвіски і рульового управління
- Наконечники рульових тяг
- Рульова тяга
- Кульові опори
- Важелі підвіски
- Стійки стабілізатора
- Важелі маятника

Порівняння товарів (0)


MD-BJ-4869

MD-BJ-4869

кульова опора  Moog..

$13.87

MI-BJ-7385

MI-BJ-7385

кульова опора  MOOG..

$17.34

Показано з 1 по 2 з 2 (всього 1 сторінок)