NGK

Країна: Німеччина
Фірма NGK є провідним у світі виробником свічок запалювання з заводами і торговими філіями у всіх частинах світу.
Головна компанія NGK Spark Plug Co. Ltd
1936 рік
Фірма NGK, організована на основі досвіду японської керамічної промисловості, почала розробку високоякісних свічок запалювання для автомобільної промисловості.
1949 рік
Розробка "нової кераміки" під маркою NGK.
Лямбда-зонди є частиною цієї групи виробів і поставляються виробникам автомобілів у всьому світі.
2003 фінансовий рік
- Оборот 1486 мільйонів ЄВРО
- Прибуток до вирахування податку 76 мільйонів ЄВРО
- 5441 співробітник
- 7,0% обороту фірми витрачаються на дослідження і розробки
Історія міжнародного успіху - фірма NGK Spark Plug організувала на всіх континентах 8 торгових центрів, 11 заводів і 14 торгових філій.
Фірма NGK Spark Plug Europe GmbH
1975 рік
В Англії відкрився перший європейський філіал.
1979 рік
Фірма NGK починає успішний шлях в Німеччині.
1990 рік
Введення в експлуатацію Європейського технічного центру в Ратингене поблизу Дюссельдорфа. Випробувальна система, загальна займана площа якої становить 2200 м2, спеціально служить для технічної підтримки європейських виробників автомобілів в сфері випробувань двигунів і шасі, імітації низьких температур і спеціальних досліджень вихлопних газів. Загальна вартість: більш ніж 10 мільйонів ЄВРО.
1991 рік
Відкриття європейського виробничого підприємства поблизу Орлеана у Франції. Початкові капіталовкладення: більш ніж 10 мільйонів ЄВРО.

Європейський оборот в 2002 фінансовому році - 330 мільйонів ЄВРО
Успіх в якості постачальника комплектуючих виробів в Європі
Технічна компетентність, багаторічний досвід та інноваційні рішення проблем при розробці двигунів зробили фірму NGK випробуваним партнером європейських виробників автомобілів.
Фірма є провідним постачальником для наступними виробника транспортного засобу: AMG Mercedes, Alpina, Audi, BMW, DaimlerChrysler, MCC (SMART), Volkswagen, Aston Martin, Bentley, Jaguar, Lotus, Rolls-Royce, Rover, Alfa Romeo, Ferrari, Fiat, Lancia , Macerati, Peugeot, Daewoo, Ford, General Motors, Kia, Saab, Skoda, Volvo і команди "Формули-1", такі як: Ferrari, BAR-Honda, Sauber-Petronas, а також Mercedes Motoren.
Майже всі японські виробники автомобілів
Видатним результатом спільної роботи з компаніями Audi і Volkswagen є розробка нового покоління свічок запалювання фірми NGK з додатковим іскровим проміжком. У цих свічках практично виключені перебої в запалюванні. У березні 1996 року фірма NGK отримала за свої досягнення від концерну Volkswagen приз "Премія замовника" за 1995 рік, а в жовтні 1998 року - "Премію корпоративного поставщика / Передній край" за 1997 рік.
За найвищу технічну якість і найкращу технічну підтримку фірма NGK, як і раніше в 1996 р і 1999 року, була відзначена "Премією фірми Fiat за якість автомобілів 2001". Крім того, фірма NGK, як визнання її заслуг у сфері виробничих інновацій і зниження вартості, отримала "Премію суперпоставщіка 1999", яку заслужили всього лише 25 з 600 постачальників фірми Fiat, яких вона має сьогодні.

Фірма NGK розробила, крім того, нову керамічну свічку розжарювання для дизельних двигунів, яка вже використовується серійно різними виробниками.

зонди
Фірма NGK, під своєю торговою маркою NTK, є також ведучим в світі виробником лямбда-зондів. Відомі виробники автомобілів, як, наприклад, Aston Martin, BMW, Citroen, Fiat, Ford, Honda, Jaguar, Lancia, Opel, Peugeot, Renault, Rover, Volkswagen і Volvo, використовують в якості основного оснащення лямбда-зонди NTK.

Якість обслуговування
Поряд з високоякісними виробами для виробника транспортного засобу і торгівлі надаються послуги на високому рівні. На складі в Ратингене завжди є запас обсягом більш ніж 15 мільйонів свічок запалювання для європейських виробників автомобілів, а також для вторинного ринку.


Немає жодного товару цього виробника.