NISSENS

Країна: Данія


Компанія Nissens є одним з найбільших європейських виробників компонентів для систем охолодження і кондиціонування (радітори, осушувача, випарники, вентилятори) автомобілів і має річний оборот понад 1 млрд євро. Фірма була заснована в 1921 році і штаб-квартира цієї сімейної компанії розташована в Хорсенс (Данія) і має свої відділення в 18 країнах світу. У виробничій лінійці датської компанії Ніссенс одночасно присутні більше 10 000 різних виробів для систем кондиціонування автомобілів як для легковий, так і для вантажної техніки. Значні кошти Nissens витрачає на дослідні роботи і розробку інноваційних рішень в області енергозбереження, захисту навколишнього середовища.
Датська компанія Nissens дуже уважно ставиться до вибору постачальників комплектуючих для своїх виробів і багато уваги приділяє якості автомобільних радіаторів, що дозволяє їй бути провідним виробником автомобільних радіаторів.
Через визнаного якості, Nissens є ОЕ постачальником для ряду провідних компаній, таких як SAAB, Scania Вuses, Massey Ferguson, Still, Dynapac, Deutz-Fahr, Ingersoll Rand, Compair Group і Van Hool. ОЕ продукти складають приблизно 50% від усього обороту.Про продукцію
Стільники радіаторів Nissens мають посилені ребра, що робить їх стійкими до вібрації, і не так легко пошкоджуються. Перевага, важливе для тих, хто виробляє промивку радіаторів під високим тиском. А також, радіатори Nissens зручні у користуванні, бо посилені, зігнуті удвічі ребра стільники щадять руки механіка при роботі.
Силіконові ущільнювачі (гумки) Nissens, що знаходяться між водяними бачками і основою радіатора, зберігають свою еластичність і декомпрессионную здатність на весь термін служби радіатора.
Пластикові водяні бачки Nissens виготовляються з найкращого, армованого волокнами пластика PA-66, який є вкрай стійким проти механічних впливів, а також проти деформацій, що виникають через вплив деформацій, що виникають через дію підвищених температур.
Радіатори Nissens пакуються в стійку, функціональну упаковку, що обмежує можливість пошкодження радіатора при транспортуванні.


Немає жодного товару цього виробника.