PHILIPS

Країна: Нідерланди (офіс).

Royal Philips Electronics of the Netherlands (NYSE: PHG, AEX: PHI) - це міжнародна компанія, що працює в індустрії «здоров'я і благополуччя» і націлена на поліпшення якості життя людей шляхом постійного впровадження інновацій. Будучи світовим лідером в області охорони здоров'я, споживчих товарів і світлових рішень, Philips в своїх технологічних і дизайнерських рішеннях орієнтується на людей. Потреби споживачів і принцип «розумно і просто» лежать в основі всіх розробок компанії.
Штаб-квартира Philips знаходиться в Нідерландах, 116 000 співробітників працюють в представництвах компанії більш ніж в 60 країнах світу. Обсяг продажів в 2009 році склав 23 млрд євро. Компанія займає лідируючі позиції в розробці обладнання для кардіології, невідкладної допомоги та медичного обслуговування на дому, в області енергоефективних світлотехнічних рішень та інноваційних систем освітлення.
Philips Automotive Lighting - підрозділ компанії Royal Philips Electronics, є одним з найбільших постачальників ламп для автомобільної промисловості і вторинного ринку запасних частин. Наша продукція підвищує безпеку і комфорт.
Поєднуючи технічні інновації із щирою турботою про безпеку і комфорт автолюбителів, що користуються перевагами нашої продукції, компанія Philips є постачальником вищого рівня для всіх виробників автомобільної оптики.
Наші джерела світла можна знайти майже в кожному автомобілі по всьому світу.
Наша стратегічна мета - задавати тон в освітлювальної промисловості в якості першочергового партнера і постачальника інноваційної продукції, що сприяє Вашої безпеки і володіє найкращими характеристиками.
Завдання Philips Automotive Lighting - забезпечити виробників автомобілів і вторинний ринок автозапчастин найкращою продукцією в своїй групі товарів і надати найкращий сервіс. Ми віддані стандартам найвищої якості та підтримуємо сталий розвиток нашого бізнесу. Так, наріжним каменем нашої стратегії є підтримка правильного рівноваги між економічним зростанням і екологічними наслідками.


Порівняння товарів (0)


PH 12505 CP

PH 12505 CP

автомобільна лампа PHILIPS 2W   12V  ..

$0.35

PH 12956X2

PH 12956X2

Удаление предупреждений для светодиодов (к-т 2 шт) адаптер Philips CEA5W 12V, 5W,X2 ..

$9.65

Показано з 1 по 2 з 2 (всього 1 сторінок)