PURFLUX

В даний час заводи і лабораторії Purflux поряд з Technocar і Crosland входять до складу Sogefi Group, 100% акцій з 2001 року якій має італійський концерн Filtrauto.
Filtrauto - виробничий підрозділ італійської компанії Sogefi Group з 2001 року на території ЄС, а також в Латинській Америці і Арабських Еміратах. Основний напрямок діяльності компанії - виробництво фільтрів для автомобілів (масляних, паливних, дизельних повітряних, гідравлічних). Гамма продуктів компанії поширюється на ринку під наступними марками: FRAM, FIAAM, COOPERS, PBR, PURFLUX, TECNOCAR, SAVARA і CROSLAND. Серед інших споживачів продуктів компанії можна виділити автомобілебудівні гіганти FIAT, FORD, RENAULT, PEUGEOT, CITROEN, VOLKSWAGEN, GM, VOLVO, OPEL, оскільки компанія підтримує високу якість своєї продукції відповідно до стандартів ISO 9001, ISO 14001, ISO TS 16949.
Sogefi - один з лідерів у своїй галузі промисловості. Фірма забезпечує більше 45% європейського і 14% світового ринку фільтрів, випускає масляні, паливні, гідравлічні, повітряні, панельні і кабіни фільтри для автомобілів різних марок. У каталозі компанії близько 4 тисяч позицій. За рік нею виготовляється понад 200 мільйонів фільтрів, 40% яких йде на конвеєри автовиробників, інші - на ринок запчастин.
Для того, щоб забезпечити відповідну якість і характеристики, необхідних сучасними механізмами, потрібно застосовувати високий рівень контролю як в розробці, так і при виготовленні вироби. Щоб відповідати цим вимогам лабораторії і заводи Purflux вже більше 40 років розробляють і використовують передові технології у виробництві автомобільних фільтрів на основі шеврони і гольфрірованного матеріалу
Історія марки PURFLUX® почалася в 1956 році, коли автомобільний світ дізнався нову технологію фільтрації "Curve pleat". У цій технології вперше був використаний гофрований фільтруючий елемент, що значно поліпшило ступінь очищення.
Purflux продовжує застосовувати традиційні навички та досвід і, в той же час, вводить нові технології для того, щоб скоротити витрати і поліпшити якість. Цей підхід призвів до промислового зростання з найкращим відповідністю потребам клієнтів. Завдяки ретельному підбору складу волокон, ваги, товщини, смачиваемости, щільності, кількості шарів і багато іншого сьогодні Purflux пропонує величезний діапазон фільтрів для задоволення сьогоднішніх і завтрашніх потреб сучасного автомобіля. Продукція цієї всесвітньо відомої марки використовується для процесів очищення мастильних матеріалів, бензину, дизельного палива, двигуна і повітря салонів. Для цього використовуються фільтри найвищої якості із застосуванням сучасних матеріалів: синтетичні волокна, волоконний поліестр, багатошарові композиції з градієнтної пористістю і ін.
Ви можете бути впевнені, що продукція, що випускається під брендом Purflux буде максимально ефективно і якісно працювати на Вашому автомобілі!


Немає жодного товару цього виробника.