REMSA

Країна: Іспанія

Заснована в 1975 році, компанія REMSA входить в Kонцерн TRW. Компанія REMSA сьогодні є одним з лідерів по виробництву гальмівних колодок в світі. Компанія представляє на ринку найширший вибір дискових і барабанних гальмівних колодок, які доступні за ціною при дуже високій якості. За своє 30-річні існування REMSA має 10 виробничих компаній по всьому світу (8 в Європі і 2 в Північній Америці). Філії та представництва компанії розташовані в Іспанії (Madrid, Pamplona, ​​Corella, Olvega, Eufrisa і ін.), Мексиці (Monterrey), Англії, Америці (Chicago). Компанія має привілейовані позиції на світовому ринку, особливо в Європі, де є провідним постачальником на aftermarket і в Північній Америці, де за останні роки відзначається значне зростання.
Виробляючи більше 70 млн. Одиниць гальмівних колодок на рік і маючи номенклатуру, що включає понад 1600 позицій, REMSA демонструє вражаючий щорічне зростання і утримує тверду позицію на європейському ринку фрикционной продукції. Асортимент гальмівних колодок REMSA включає в себе також обладнання їх оригінальними аксесуарами.
Рейтинг будь-якої компанії, крім відомих складових - технічної досконалості і високої якості продукції, залежить також і від здатності компанії впливати на технічний прогрес в своєму "секторі". Тому REMSA витрачає багато коштів на конструкторські розробки, прикладну науку і проведення порівняльних тестів. І це дає значні результати і переваги перед конкурентами.
Як приклад можна привести необхідність загального переходу на безасбестового виробництво фрикційних матеріалів для гальмівних колодок, обумовлене Директивою ЄС про "закінчення терміну експлуатації транспортних засобів", а також Правилом № 90 ЄЕК ООН (скорочено - Е-90 або R-90). Що це означає? Внаслідок розширення ринку і збільшення кількості виробників на вторинному ринку автозапчастин Адміністрація ЄС ввела спеціальні нормативи, що визначають критерії стандартів якості для основних деталей, що відповідають за безпеку. Ця сертифікація тісно пов'язана з якістю деталей гальмівної системи і не має нічого спільного з іншими органами сертифікації (наприклад, ISO, AENOR і т.п.), які підтверджують процедуру управління будь-якою компанією.

Одне з найбільш важливих положень стандарту ЕCE R-90 пов'язано з вимогами до характеристик колодок. Вони повинні не тільки строго відповідати жорстким вимогам до "Origional Equipment" (правило № 13), а й перевершувати їх за якістю гальмування на високих швидкостях.
Для багатьох виробників ситуація виявилася важкою. Але не для REMSA. Інженери компанії створили ряд нових матеріалів, що перевершують колишні по своїх характеристиках і властивостях. ECE R-90 визначає стандарти відповідності для кожного окремого типу гальмівних колодок. Це означає, що виробнику необхідно мати якомога більше сертифікаційних позицій, щоб якомога ширше охопити всі можливі транспортні засоби. Сьогодні сертифікаційна програма REMSA охоплює понад 450 позицій і їх кількість невпинно зростає. Що тягне за собою вступ в дію "Правила ECE R-90"? А то, що спеціальна теорія відносності або безпосередні продавці автокомплектуючих кінцевого споживача будуть змушені вимагати від свого постійного постачальника гальмівних колодок гарантії повної відповідності всього асортименту продукції Стандарту ECE R-90. Інакше, доведеться взяти на себе ризики порушення закону і відповідальність за сплату штрафів.
Дані правила пишуться для всіх гальмівним колодкам, представленим в гальмівних системах автомобілів вагою до 3 500 кг. Це значна частина європейського та українського автомобільного парку. У Європі ще з 31 березня 2001 року продажі, установка, робота гальмівних колодок, які не відповідають стандартам, розцінюється як незаконна. Ми готуємося до цього.
Але не тільки відповідність вимогам "законів" і "статутів" переконує в перевагах фрикційних матеріалів REMSA. Тільки комплексний підхід і впровадження високих технологій забезпечують продукції компанії світове визнання


Порівняння товарів (0)


RE 263.41

RE 263.41

гальмівні колодки задні..

$30.12

RE 265.15

RE 265.15

гальмівні колодки задні REMSABMW 5 SERIES (E39) 95-03, 5 SERIES (E39) TOURING 97-04..

$32.22

RE 296.02

RE 296.02

гальмівні колодки передні..

$31.62

Показано з 1 по 4 з 4 (всього 1 сторінок)