ДІАГНОСТИКА, ОБСЛУГОВУВАННЯ ТА РЕМОНТ ДВИГУНА

Навіщо робити заміну ременя ГРМ? Коли потрібно це робити? Що буде, якщо вчасно не замінити ремінь ГРМ? З різних причин заміна ременів і роликів ГРМ багатьма водіями проводиться невчасно.


На сучасних машинах двигуна працює з використанням ременя ГРМ. Він складається з ролика натяжителя ременя ГРМ, самого ременя, обвідного ролика і іноді використовується разом мотором водяного насоса.


Заміна ременів і роликів ГРМ


Наприклад, на автомобілях однієї марки ремінь ГРМ міняється разом з помпою, а в інших цього робити не потрібно. За статистикою, рекомендується проводити заміну ременя ГРМ в проміжку від 60 тисяч кілометрів пробігу до 84 тисяч.


Деякі виробники вказують в інструкції значно більший термін використання одного ременя ГРМ. У реальних умовах експлуатації необхідно враховувати деякі особливості. Під час роботи автомобіля в місті або за містом навантаження на мотор набагато вищі за ті, які використовуються виробником під час тестування автомобіля на полігоні в одному режимі.


Під час експлуатації необхідно враховувати вітчизняний клімат, який також негативно впливає на тривалість життя ременя ГРМ. З цієї причини заміна ременів і роликів ГРМ повинна проводитися значно частіше.


Що може статися їли вчасно не поміняти ремінь ГРМ?


Якщо відбудеться руйнування роликів або обрив ременя ГРМ, зв'язок між розподільними (головкою блоку цилинд) і колінвалів (поршневий групою) обривається, і відбувається зупинка клапанів в головці блоку циліндрів. В цей час поршні в циліндрах продовжують виконувати свою роботу, в результаті чого відбувається удар поршнів по клапанів блоку циліндрів, і руйнується поршнева група і клапана.


Найпростіший ремонт при успішному результаті подій обійде водієві в досить велику суму. Найстрашніше, що може статися під час обриву ременя ГРМ - це повне знищення двигуна. З цієї причини заміна ременів і роликів ГРМ вчасно дозволяє позбутися від таких серйозних проблем.


Під час заміни ременя потрібно дотримуватися деякі нюанси. Механізм ГРМ - це досить складний вузол, що вимагає тонкої настройки. З цієї причини, багато майстрів не беруться за цю роботу, але довіряють її виключно моторістам.Заменіть ремінь і ролики ГРМ в Києві можна в автосервісі компанії «Тиса-Авто».


Ми виробляємо швидку і якісну заміну, після якої вам більше не доведеться переживати за нормальний робочий стан машини.


У цій категорії немає товарів.