SWF

Країна: Німеччина

Компанія SWF Spezial Werkzeugfabrik Feuerbach була створена в 1922 році в Штутгарт-Феербахе. Спеціалізуючись спочатку на виробництві електричних моторів, SWF швидко продемонструвала інноваційний підхід в розробці обладнання для очищення, миття та освітлення автомобіля.
У 1927 році на ринок була випущена перша щітка. З тих пір компанія стала відома своїм традиційно високою якістю і постійними інноваціями в розробці склоочисників для останніх моделей автомобілів. Звертаючись до історії, можна зазначити, що:
в 1930 р SWF удосконалила і випустила на ринок перші щітки для «неплоских» стекол;
в 1962 р розроблені перші щітки, що містить інсталяційний пристроєм у вигляді «гачка» і з пластмасовими елементами;
1965 рік став початком появи аеродинамічних щіток: були створені перші спойлери, і в той же період були запущені у виробництво нові щітки з отворами, що поліпшують їх аеродинамічні властивості;
1998 - SWF приєднало до себе Групу Valeo, що дозволило цьому найбільшому постачальнику стати світовим лідером в індустрії щіток. До злиття, компанія довгий час була лідером в промислових інноваціях.
Spezial Werkzeugfabrik Feuerbach (торгова марка SWF) - це лідируючий німецький бренд склоочисників, який увійшов до складу Valeo Group в 1998 році. SWF займає сильні позиції на ринку оригінального устаткування для легкових та вантажних автомобілів, також SWF пропонує свої технології на ринку запасних частин.
Завод з виробництва склоочисників SWF розташовується в місті Бітігхайм в Німеччині. Це сучасний завод, який займає площу 33 000 кв. км має 23 лінії по виробництву склоочисників (70 000 шт. в день), моторів приводу (22 000 шт. в день) і повідків (58 000 шт. в день). Компанія проектує і виготовляє системи склоочисників і поставляє їх на складальні конвеєри провідних автовиробників - VAG, BMW, GM, Peugeot Citroen, Renault Nissan, Volvo.
SWF представляє на ринку технологію DUOTEC + ® - це використання переваг синтетичної і натуральної гуми в одному елементі.
Оригінальне рішення інженерів - унікальний індикатор зносу гумового елемента (патент Valeo), що дозволяє проінформувати водія про те, що гумовий елемент «отримав» значну порцію ультрафіолету, що призвело до його пошкодження.
У комплекті зі склоочисниками SWF пропонується набір адаптерів для зручної і швидкої установки. Адаптери надійно фіксують склоочисник в повідку, при цьому, не втрачаючи рухливості в місці з'єднання. При виробництві адаптерів використовуються високоякісні матеріали для забезпечення їх надійності та довговічності.
Революцією на ринку склоочисників стала технологія «плоских» безкаркасних склоочисників - SWF Visioflex.
Головною перевагою склоочисників SWF Visioflex є покращена якість очищення за рахунок більш рівномірного розподілу притискного зусилля по всій довжині стрічки. Необхідну ступінь кривизни плоского склоочисника створюють дві пружні пластини. Гумова стрічка виготовлена ​​за технологією DUOTEC + ®. На каркасі кріплення повідця є вже став традиційним на щітках SWF і Valeo індикатор зносу. Також незаперечними пріоритетами SWF Visioflex є поліпшені аеродинамічні і акустичні показники, відмінна робота навіть при низьких температурах.
Асортимент склоочисників SWF представлений двома гамами: стандартні каркасні щітки і плоскі безкаркасні SWF Visioflex - унікальна ультрасучасна технологія.


Немає жодного товару цього виробника.