TEXTAR

Країна: Німеччина

Торгова марка TEXTAR славиться своїми високоякісними гальмівними колодками. Заснована в 1913 році компанія TEXTAR є однією з провідних компаній в області виробництва компонентів для гальмівної системи автомобілів.
Фірма TEXTAR є організацією, що має оборот понад 500 мільйонів марок, понад 1500 працівників і є провідний в світі компанією з виготовлення та збуту гальмівних колодок для автомобільної та залізничної індустрії. TEXTAR входить у всесвітньо відомий концерн BBA Group PLC. Це один з найбільших міжнародних концернів з виробництва фрикційних матеріалів для автомобільної індустрії.
Поставки продукції для "оригінальної збірки - ОЕ." Виробникам автомобілів вивело фірму на лідируючі позиції в галузі. Вся продукція під маркою TEXTAR виготовляються в погоджується з ОЕ специфікаціями як для поставки на конвеєри так і для поставок на ринок запчастин.
Гальмівні колодки TEXTAR стали синонімом оригінальної якості для гальмівної системи.
TEXTAR не йде на компроміси в питаннях якості і виробляє всю продукцію згідно з вимогами, які застосовують для поставок на конвеєри "ОЕ".
У 1994 році виробничим потужностям TEXTAR було присвоєно сертифікат DIN EN ISO 9001, а в 1998 році сертифікат QS - 9000. Компанія FORD нагородила TEXTAR власним сертифікатом Q1, а компанії GENERAL MOTORS і ITT присвоїли їй статус ПОСТАЧАЛЬНИК РОКУ. Практично всі найбільші заводи-виробники автомобілів довіряють якості колодок TEXTAR, тому що продукція TEXTAR відповідає найвищим міжнародним стандартам якості.


Порівняння товарів (0)


датчик износа тормозных колодок

датчик износа тормозных колодок

датчик гальмівних колодок T 98031300довжина 1093мм..

$17.51

датчик износа тормозных колодок

датчик износа тормозных колодок

датчик гальмівних колодок T 98024700довжина 95mm..

$6.14

Показано з 1 по 2 з 2 (всього 1 сторінок)