WAHLER

Країна: Німеччина

Компанія WAHLER була заснована в 1902 році, а виробництво термостатів початку в 1938 році. На сьогоднішній день компанія WAHLER є партнером всесвітньо відомих виробників автомобілів, таких як BMW, General Motors, CHRYSLER, VOLVO, SAAB, AUDI, VOLKSWAGEN, OPEL, FORD, IVECO і мн. ін.; а також учасником міжнародного ринку авто запчастин з річним оборотом 90.000.000 USD.
Компанія WAHLER володіє трьома фабриками: Центральний офіс і один із заводів розташовуються в Esslingen Німеччина, два інших заводів в Oberboihingen Німеччина. Представництва фірми WAHLER розташовані більш ніж в 40 країнах світу, на всіх континентах. Широкий асортимент продукції майже для всіх європейських і багатьох інших автомобілів підкреслює компетенцію WAHLER.
Асортимент продукції, що виробляється:
- Термостати (як на конвеєр, так і на aftermarket)
- Термовимикачі (як на конвеєр, так і на aftermarket)
- Трубки для стоку масла, для відводу вихлопних газів (тільки на конвеєр)
- Клапани для відводу вихлопних газів (тільки на конвеєр)
Термостати і Термовимикачі є важливою складовою частиною для оптимальної і не забруднює навколишнє середовище роботи двигунів. Однією з основних відмінностей термостатів WAHLER від аналогічної продукції конкурентів є його спеціальна обробка - лудіння, що дозволяє чудово переносити температурні перепади і агресивна дія охолоджуючої рідини. Побутує легенда, серед автовиробників, що термостат Wahler - «вічний» термостат.
Хоча на термостатах WAHLER і немає оригінального коду, це той же самий термостат, що поставляється на конвеєр або продається в оригінальній упаковці. 90% з вироблених термостатів WAHLER поставляються на конвеєр і 10% надходить на ринок вторинних запчастин.
Вся продукція WAHLER сертифікована відповідно до DIN EN ISO 9001, QS 9000, and VDA 6.1
Переваги продукції WAHLER:
- Завжди ОРИГІНАЛЬНА якість
- Термостат в комплекті з прокладкою
- Привабливе співвідношення ціни / якості


Немає жодного товару цього виробника.