ZIMMERMAN

Країна: Німеччина

Компанія OTTO ZIMMERMANN була створена в 1947 році і носить ім'я свого засновника. Більше 50-ти років компанія спеціалізується на виробництві елементів гальмівної системи.
В даний час компанія OTTO ZIMMERMANN є одним з визнаних лідерів у виробництві гальмівних дисків і гальмівних колодок. Успіх марки ZIMMERMANN на світовому ринку обумовлений не тільки конкурентоспроможними цінами, але і в більшій мірі чудовою якістю продукції.
Девіз фірми «Бізнес починається з якості» знаходить втілення в усіх напрямках діяльності фірми ZIMMERMANN: компанія використовує сучасні способи комп'ютерного проектування нової продукції, має високотехнологічне виробництво.
Спектр продукції, що випускається ZIMMERMANN продукції охоплює понад 1000 компонентів гальмівної системи, які поставляються на ринки автозапчастин більше 60-ти країн світу. Цей асортимент дозволяє задовольняти потреби практично всіх модельних рядів автомобілів. У самій Німеччині продукція фірми користується значною популярністю серед власників автомобілів PORSCHE. Продукція ZIMMERMANN не поступається за якістю серійної продукції. Диски ZIMMERMANN і колодки ZIMMERMANN купуються такими найбільшими брендами, як ТЕХТАR, BOSCH, ATE, котрі висувають вимоги до якості на рівні автовиробників.
Весь виробничий процес компанії ZIMMERMANN сертифікований за стандартом DIN ISO 9000. Вся продукція компанії виробляється виключно в Німеччині. Багатьом споживачам імпонує той факт, що деталі виробляються в німецьких цехах. Навіть особлива перфорація наноситься там же, а не в країнах-споживачах.
Велика увага фірма ZIMMERMANN приділяє інноваційним технологіям, використанню нових матеріалів і методів. Спочатку нові технології виготовлення гальмівних дисків ZIMMERMANN розробляються і апробуються для мото- і автоспорту, а потім адаптуються для впровадження в серійне виробництво.
Серед продукції компанії - гальмівні вентильовані і не вентильовані диски, виготовлені з високоякісного сплаву. Вони мають підвищену зносостійкість і не допускають перегріву, забезпечують надійне гальмування при будь-якій швидкості руху в екстремальних погодних умовах, а також гарантують відсутність вібрації при русі. Одна з останніх розробок - гальмівні перфоровані диски. Вони виготовляються з особливого сплаву, розробленого і запатентованого компанією. Особлива конструкція диска включає в себе індикатор ступеня зносу. Ці диски рекомендовані для установки на спортивні автомобілі.
Мета багатьох років роботи компанії Отто Zimmermann GmbH є виробництво економічно ефективної і покриває велику частку світового авторинку продукції. Крім того, Отто Zimmermann GmbH хоче, щоб задовольнити всі вимоги ринку з широким асортиментом продукції за розумними цінами.
Товарний знак Отто Zimmermann GmbH представляє компетентного профессілнала в гальмівних дисків для вашої безпеки.


Немає жодного товару цього виробника.