BILSTEIN

Німеччина

Компанія BILSTEIN булу Створена в 1873 году. Спочатку смороду Займаюсь виробництвом віконної арматури. Пізніше, в 20-х роках минулого століття, на Хвилі активного розвитку автомобілебудування, фірма розшіріла поле своєї ДІЯЛЬНОСТІ и стала віпускаті деталі и аксесуари для машин - хромовані бампери и автомобільні домкрати. У 1954 году Інженери компании разработали продукцію, яка прославила ее имя. Тоді Уперше в мире фахівці BILSTEIN предложили встановлюваті на серійні автомобілі однотрубні амортизатори, сконструйовані на основе розробок французького інженера професора Де Карбону. ЦІ амортизатори малі набагато більшій срок служби в порівнянні Із звичайна. Слух етичні проблеми Унікальні амортизатори Вміти пошірівся на світовому прайси. Вже в 1957 году компанія BILSTEIN постелили контракт на постачання своєї продукції на складально конвеєр MERCEDES - BENZ. З цієї миті и до цього дня марка BILSTEIN є символом надійності и довговічності амортизаторной техніки.

Амортизатори BILSTEIN віробляються з тисяча дев'ятсот п'ятьдесят-чотири року. Найпрестіжніші марки автомобілів, Такі як Мерседес, Ягуар, Проше, Феррарі, Мазератті комплектуються сегодня амортизаторами BILSTEIN Вже на складально конвеєрі. Сьогодні на підпріємствах BILSTEIN, розташованіх в Европе и Амеріці працює прежде 1800 вісококваліфікованіх фахівців. Існує кілька модіфікацій амортізаторів, постав ленніх на Сайти Вся:
BILSTEIN ORIGINAL
За своими характеристиками BILSTEIN ORIGINAL Повністю відповідають орігінальнім амортизаторам на Вашому автомобілі, но ма ють в кілька разів більшій срок служби.
Про довговічність амортізаторів BILSTEIN ходять легенди. Німецькі автомеханікі порівнюють BILSTEIN зі швейцарським годинником, Які переходять у спадок від діда до Онука.
СПЕЦІАЛЬНІ ціни, Встановлені BILSTEIN для России, дозволяють сегодня сделать ЦІ амортизатори найвігіднішою пропозіцією на Сайти Вся;
BILSTEIN SPORT
Знамениті жовті амортизатори BILSTEIN SPORT прізначені для тих, хто любить Динамічний стиль водіння. Амортизатори BILSTEIN SPORT спеціально розроблені для спортивних модіфікацій серійніх автомобілів и відрізняються скроню якістю и особливо довговічністю.
Найзнаменітіші тюнінгові компании віддають предпочтение жовтим амортизаторам BILSTEIN SPORT, вікорістовуючі самє їх для спортивного тюнінга підвіски.
Встановіть BILSTEIN SPORT на свой автомобіль, и Ві моментально відчуєте, что ВІН Придбай спортивний характер. Тільки BILSTEIN SPORT дозволяти Вам отріматі максимум удовольствие от управління Вашим автомобілем;
BILSTEIN PSS 9
Для інженерів фірми BILSTEIN автоспорт Вже давно служити полігоном для випробувань амортизаторной техніки на відповідність найвищу Вимоги. Підрозділ BILSTEIN MOTORSPORT-SERVICE надає професійну підтрімку Клієнтам компании аж до розробки індівідуальної системи підвіски, оптимально прістосованої до умов певної траси.
Амортизатори BILSTEIN PSS9 - справжні гоночні амортизатори, адаптовані для серійніх автомобілів. Смороду ма ють можлівість регулювання дорожнього Просвіту и сили відбою и стисненими.
BILSTEIN PSS9 будут спеціально віготовлені на заводі з урахуванням індівідуальніх характеристик Вашого автомобіля

Порівняння товарів (0)


19-156378

19-156378

амортизатор задній BILSTEIN..

$58.71

Показано з 1 по 1 з 1 (всього 1 сторінок)